VĚRNOST SE VYPLÁCÍ ❤️

Jste našimi věrnými zákazníky? Tak právě pro vás je určena speciální akce VĚRNOST SE VYPLÁCÍ ❤️. Vážíme si vás a chceme vám za vaši věrnost touto cestou poděkovat, proto

❤️ na každou 4. masáž obdržíte 20% slevu

❤️ každou 8. masáž budete mít dokonce s 50% slevou

Stačí si vybrat některou z masáží 💆🏼‍♀️💆🏼‍♂️💆🏼‍♀️, zarezervovat si váš termín hýčkání a poté si už jen užít dokonalý thajský smyslový zážitek.


Co vás na něm čeká?
🌺 relaxační koupel nohou
🌺 masáž v délce trvání dle vašeho výběru
🌺 lahodný čaj na závěr relaxačního rituálu pro dotvoření dokonalého odpočinku


ZAREZERVUJTE SI SVOU CHVILKU RADOSTI A ODPOČINKU

OÁZA KLIDU – MASÁŽE – ZLÍN
budova OKO
II. patro
📞 +420 792 777 232
📧 [email protected]


OÁZA KLIDU – MASÁŽE – ŽĎÁR
Radniční 1698/4, 591 01 Žďár nad Sázavou
📞+420 734 180 568
📧 [email protected]

OTEVÍRACÍ DOBA
Po-Pá: 9:00 – 21:00
So-Ne: 9:00 – 21:00


Hledáte krásný dárek pro své blízké? ❤️🎁
Nejkrásnější dárek je zážitek.
DARUJTE RADOST, DARUJTE ZÁŽITEK


AKCE* platí od 20/04/2023 do odvolání a je platná pro věrné návštěvníky Oázy klidu Zlín i Žďár nad Sázavou.
*akce nelze kombinovat, slevy z jednotlivých akcí nelze sčítat a platí pouze při platbě v hotovosti


Nenechte si ujít žádnou akci 😉

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku.

A patří mezi jedinečné hýčkající zážitky spojující relaxaci a terapeutické účinky. Při této luxusní proceduře jsou hladké vyhřívané kameny umístěny na různých částech těla, což pomáhá uvolnit napětí a stres. Teplo kamenů proniká hluboko do svalů, uvolňuje blokovanou energii a harmonizuje tok životní síly. Tato masáž nejenže uvolňuje tělo, ale také poskytuje duševní klid a harmonii. Masáž lávovými kameny je více než jen terapeutickým zážitkem. Každý dotek nahřátého kamene vede k harmonizaci vaší energie a působí jako hřejivé objetí pro vaši duši.

Přijďte si dopřát tento jedinečný zážitek a ponořte se do světa relaxace a pohody.

Jste našimi věrnými zákazníky? Tak právě pro vás je určena naše speciální akce VĚRNOST SE VYPLÁCÍ. 

Klikněte na tlačítko „akce“ a dozvíte se více!

DARUJTE RADOST, DARUJTE ZÁŽITEK  ❤️

Díky speciálnímu přístroji dochází ke stimulaci podkožní tukové struktury. Ovlivňuje hluboký krevní a lymfatický systém. Má příznivý vliv na podkožní metabolismus a dochází k lepšímu spalování tuků.

Aktivují se hluboké svalové struktury a rozrušují tukové tkáně. Tato masáž ovlivňuje hluboké i povrchové kapiláry a svaly, tím dochází k výborné regeneraci, vyhlazování kůže, rozrušování tukových buněk a především celulitidy.

Lymfatická masáž, lépe řečeno lymfatická drenáž je velmi jemná masážní technika, kterou můžeme zařadit mezi detoxikační terapie. Touto technikou optimalizujeme průtok lymfy organizmem a zvyšujeme její resorpci. Lymfatické masáže obnovují a posilují funkci kapilární mízní pumpya stimulují imunitní systém.

Tím, že příznivě ovlivňují likvidaci nadbytečné vody v organizmu redukují otoky a odplavují z těla škodliviny a odpadní látky.

Technika ájurvédské masáže pochází z Indie a je starší víc než tisíc let. Při masáži je masírována horní část zad, ramena, šíje, pokožka hlavy a obličeje. Při masáži hlavy můžete být i oblečeni, proto je v hodná pro lidi, kteří mají problémy s intimitou u klasické masáže. Indická masáž hlavy působí na dvou úrovních: na fyzické úrovni tím, že pracuje s kožní a svalovou tkání, na psychologické úrovni, tím že pracuje s energetickými kanály.

Indická masáž hlavy je bezpečná a efektivní terapie, která odstraňuje bolesti hlavy, stres, bolesti a napětí v šíji, bolesti hlavy, únavu očí, nespavost nebo při problémech se soustředěním. Nepoužívají se žádné oleje a krémy, pouze speciální hmaty.

Dětská masáž je olejová masáž celého těla nebo části těla pro děti od 3 do 15 let.

Masáž je přizpůsobena věku a tělesné kondici dítěte.

Pak právě pro vás tady máme opravdový bonbónek. Jistě znáte thajské masáže a určitě jste si nějakou oblíbili… a co takhle tento zážitek na druhou?

Vyberte si svou oblíbenou thajskou masáž a nechte o své tělo pečovat po dobu celé masáže dvě thajské masérky současně, budete se cítit, jako v opravdovém ráji.

Pak je SIAM tou správnou volbou pro Vás. Jedná se o dvouhodinovou kombinovanou masáž tradiční a královské bylinné masáže celého těla, prožijte 2v1.

Je známa pro své techniky, které nejen zlepšují flexibilitu, ale také přispívají naší duševní pohodě, stejně jako našemu tělu i mysli, v jejímž propojení, nebo spíše kombinaci vidí thajská filosofie život. Ucpání těchto energetických drah je to, co vede k tělesným nebo dokonce duševním poruchám.

Cílem thajské masáže nebo-li Nuad Boran (vyžaduje použití tlaku na některé tlakové body), jak se běžně nazývá v této části světa, je uvolnit zablokovanou energii. Terapeut je schopen vnímat, kde je Vaše tělo nevyvážené a snaží se optimalizovat jeho tok energie.

S tradiční thajskou masáží je spojováno mnoho zdravotních výhod: úleva od stresu a napětí svalů, úleva od bolesti, lepší cirkulace, odblokování a vyvážení toku energie, detoxikace vnitřních orgánů, lepší nálada, vyšší flexibilita a rozsah pohybu. Dále také podporuje krevní oběh a zvyšuje životní energii.

Masáž nohou začíná příjemnou koupelí nohou s teplou vodou, případně přidanou solí, je skvělá zejména pro prokrvení a dále slouží jako prevence před např. bolestí hlavy, napětím, astma, zácpou, zánětem vedlejších nosních dutin, migrénou atd. Užijte si tuto proceduru při relaxaci v pohodlném křesle, s poslechem uklidňující hudby a popíjením výborného thajského čaje.

Masáž nohou je ideální hlavně pro unavené či oteklé nohy. Zvolíte-li hodinovou masáž, masérka věnuje část času také masáži hlavy a šíje.

Měšce jsou plněny mnoha druhy léčivých bylin a trav. Tyto měšce se přikládají na různé body těla, a tím pomáhají uvolňovat bolest, napětí ve svalech a aktivují krevní oběh celého těla.

Masáž je vhodná kdykoliv, zejména je ale doporučována jako relaxační metoda po větší námaze, nebo sportovním výkonu. Byliny působí také aromaterapeuticky. Jedná se o starobylou léčebnou metodu.

Opravdový masážní zážitek. Jedná se o proceduru na zmírnění napětí, podporuje krevní oběh a odstraňuje toxiny z krve.

Thajská olejová aroma masáž má za cíl zlepšit fyzickou a emocionální pohodu. Jedná se o alternativní léčbu, která využívá vysoce koncentrované esenciální oleje, které se získávají z rostlin. Aroma masáž, nebo-li aromaterapie je zaměřena na revitalizaci těla a mysli a pozvednutí nálady. Pomáhá k pocitu pohody a je také známá pro uvolnění psychické únavy a nespavosti. Tato terapie značně pomáhá řešit nepříznivé duševní stavy, jako je úzkost, stres, deprese, nespavost, dále ulevuje od bolesti a příznivě působí na zažívací problémy. Pojďte uklidnit svalstvo, zmírnit svůj stres a omladit své tělo.

S možností lávových kamenů.

Masáž probíhá v jedné místnosti v příjemném intimním prostředí při svitu svíček a tlumené thajské hudbě. Prožijte společně tento nevšední a romantický zážitek při Vámi zvolené masáži.

Zvolte si stejnou délku masáže, který typ upřednostníte, je již na Vás. Z nabídky je možné volit mezi tradiční, olejovou nebo antistresovou masáží.